Політика безпеки:

Адміністрація Інтернет-магазину "Domovoi.com.ua" гарантує повне забезпечення конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів. Вся надана інформація, яку Ви вкажете при реєстрації та оформленні замовлень, зберігається в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Domovoi.com.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація покупця буде використана виключно для виконання замовлення. Відповідальність за внесення інформації понад тієї, що вимагається лягає на покупця. Не надавайте даних паспортів і інших документів на сторінках сайту!

 

Ваші дані та адреси нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися  телефоном, а служба доставлення змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін. Погоджуючись на реєстрацію в інтернет-магазині "Domovoi.com.ua ", Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, спеціальні програми та акції. При виникненні будь-яких складнощів або питань по авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти firstdomovoi@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!

 

Увага!!! Представники інтернет-магазину "Domovoi.com.ua" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити або дані банківських рахунків.

 

Особисті дані та безпека:

 

Інтернет-магазин "Domovoi.com.ua" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи та ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

 

За виняткових обставин за згодою сторін інтернет-магазин може попросити Вас зареєструватися і надати деякі особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

 

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

 

Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "Domovoi.com.ua" з Вашого явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї повідомивши про це адміністрацію через форму "Зв'язатися з нами".

 

Як і багато інших інтернет-магазинів, сайт "Domovoi.com.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком замовлень.

 

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер і можуть змінюватися до вчинення правочину без узгодження з клієнтом, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення. Технічні параметри продукції надані для попереднього ознайомлення та підлягають вивченню до покупки товару. Сайт не проводить технічних консультацій і технічний супровід придбаної продукції.